Konkurs Score Hunter dla studentów !

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Score Hunter!

Score Hunter to konkurs w którym studenci mogą konkurować między sobą na specjalnie stworzonej platformie edukacyjnej wykorzystująca mechanizmy z gier w tym elementy konkursu. Korzystanie z platformy polega na wykonywaniu kolejnych zadań dotyczących budowania historii kredytowej, dbania o bezpieczeństwo swoich dokumentów etc. Za wykonywane zadania użytkownik zdobywa Punkty, które są zbywalne, Punkty Scoringu oraz Punkty doświadczenia. Dzięki zgromadzonym punktom użytkownicy platformy mogą kupować nagrody oraz zdobywać jak najwyższe miejsca w rankingu.

NAGRODY

3 pierwsze osoby w grupie „KN_Finanse Międzynarodowe_UG” otrzymają pakiet produktów BIK o wartości 99zł.

Pakiet zawiera: 12 Raportów BIK, Analizator kredytowy, Wskaźnik BIK, Alerty BIK, Zastrzeżenie kredytowe.

Instrukcja:

1. Zarejestruj się na stronie www.scorehunter.edu.pl - klikając "Wejdź do gry!" lub "Zarejestruj się". Podczas rejestracji wpisz swój adres e-mail.
2. Na maila otrzymasz link aktywacyjny, aktywuj hasło, przejdź misję Start, wpisz swoje imię i nazwisko, wybierz swoją uczelnię i grupę (dla członków KNFM: „KN_Finanse Międzynarodowe_UG”).
3. Wykonaj zadania w poszczególnych misjach i wyzwania. Za każde dobrze zrealizowane zadanie otrzymasz punkty, które decydują o Twojej pozycji w rankingu (decydują punkty doświadczenia „zielone gwiazdki”).

Zarejestruj się na www.scorehunter.edu.pl – graj i wygrywaj!

Tags: