Zapraszamy na XXIII Konferencję Naukową KNFM pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdańska oraz JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego

19 kwietnia 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się XXIII Konferencja Naukowa KNFM "Kierunki zmian w sektorze finansowym w Polsce i na świecie".
Miło nam ogłosić, iż konferencji przyznano patronat JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego Pana dra hab. Jerzego Piotra Gwizdały profesora nadzwyczajnego oraz patronat honorowy Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza.
Konferencja będzie się składała z 2 części. Jedna będzie prowadzona w języku polskim, a druga w angielskim.
Serdecznie zapraszamy na panele dyskusyjne "Big data w bankowości i finansach" oraz "How does Brexit influence financial market? Who wins? Who loses?
Będziemy mieć przyjemność gościć wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach oraz wysłuchać prezentacji studentów Wydziału Ekonomicznego.

Zaczynamy o 9:45 w Auli A, do zobaczenia!
Szczegółowy harmonogram
Wydarzenie na facebook'u

Sponsor konferencji:

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i obecnie realizowany jest na ponad 130 polskich uczelniach. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i zapewnia dotarcie do tysięcy studentów oraz nauczycieli akademickich. Misją programu jest podnoszenie poziomu wiedzy o rynku finansowym, przedsiębiorczości oraz zarządzaniu biznesem poprzez rozwój współpracy sektora finansowego i biznesu ze szkołami wyższymi. Projekt realizowany jest w przeświadczeniu, że połączenie doświadczeń dydaktycznych i naukowych z wiedzą praktyczną pozwoli na lepsze przygotowanie słuchaczy do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej.
www.nzb.pl