Rekrutacja do Laboratorium Tradingowego OSTC

Trwa rekrutacja do Laboratorium Tradingowego OSTC. Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem ostatnich lat studiów?
Pokaż swoją pasję i dołącz do OSTC trading Lab:
• Zyskaj dostęp do symulatorów największych światowych giełd
• Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów
• Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC
Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

OSTC Trading Lab to inicjatywa, która Wam Studentom daje możliwość poznania specyfiki pracy tradera, a dla nas stanowi ważny element rekrutacji, gdyż pozwala wyłonić osoby z pasją do rynków finansowych.
By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami – zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.
Laboratorium komputerowe OSTC z założenia ma przypominać miejsce pracy tradera. Oprócz rozbudowanych stacji tradingowych będziecie mieli możliwość poznania profesjonalnego oprogramowania tradingowego Stellar, wykorzystywanego przez OSTC na co dzień.
Cotygodniowe spotkania prowadzone przez jednego z menadżerów mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Początkowo Studenci zapoznają się z obsługą oprogramowania Stellar i poznają strategie stosowane na poszczególnych produktach, a następnie już bardziej w formie warsztatu poznają zagadnienia związane z analizą techniczną i fundamentalną.
Każde zajęcia to także możliwość zadawania pytań odnośnie realiów pracy tradera.
Start zajęć już na początku listopada!
Więcej informacji o rekrutacji
OSTC