XXIV Konferencja Naukowa KNFM

Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych ma zaszczyt zaprosić na XXIV Konferencję "Kierunki zmian w sektorze finansowym w Polsce i na świecie", która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2018 r. (środa) o godzinie 9:45 w auli A na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Jak co roku, oprócz wystąpień studentów, odbędą się dwie dyskusje panelowe z udziałem interesujących gości. W tym roku panel w języku polskim będzie dotyczył determinant rozwoju rynku kapitałowego w Polsce, natomiast temat panelu w języku angielskim to "after or before the crisis?"

W trakcie konferencji nastąpi także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Great Finance Challenge pod patronatem Thomson Reuters.

Miło nam ogłosić, iż konferencji przyznano patronat JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego Pana dra hab. Jerzego Piotra Gwizdały profesora nadzwyczajnego oraz patronat honorowy Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza.

Harmonogram konferencji:

Po więcej informacji zapraszamy na facebook'a Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych oraz do dołączenia do wydarzenia!
Wydział Ekonomiczny UG