Relacja z Pikniku Inspiracji nad Małym Jeziorakiem 2017 r.

لینک های ابری : آهنگ جدید , دانلود آهنگ جدید , محسن چاوشی , صندلی اداری , آگهی رایگان , میز تلویزیون

Wakacje jeszcze trwają, ale członkowie naszego Koła działają! Dnia 16 września 2017r. w Iławie miał miejsce już trzeci Piknik Inspiracji zorganizowany przez Urząd Miasta Iławy, Iławskie Centrum Kultury i Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. W tym roku po raz pierwszy studenci Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych reprezentowali Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego przeprowadzając warsztaty dla najmłodszych, jak i starszych uczestników wydarzenia z dziedziny podstaw ekonomii. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Iławskiego festiwalu nauki dla dzieci i młodzieży, który ma przede wszystkim zainspirować młodych ludzi do poszukiwania swoich własnych zainteresowań, do poznawania najnowszych kierunków naukowych, a przy tym pokazać przez przykład studentów i naukowców do czego mogą dojść i jak należy zacząć.

Relacja na facebook'u
Piknik Inspiracji nad Małym Jeziorakiem