Warsztaty Investment Game, organizowane przez State Street Bank oraz KNFM

Zapraszamy na warsztaty Investment Game, organizowane przez State Street Bank oraz Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych, które odbędą się 20.04.2017 r. (czwartek), od 14:00 na Wydziale Ekonomicznym UG.

Investment game to interaktywny warsztat, który przybliża "prawdziwe życie" funduszu inwestycyjnego. Podczas gry wcielisz się̨ w jedną z ról w ramach cyklu inwestycyjnego (inwestor, broker, księgowy funduszy inwestycyjnych, specjalista do spraw wyceny rynkowej, agent transferowy, menadżer inwestycyjny czy przedstawiciel banku depozytowego) i będziesz mógł doświadczyć́ interakcji, które mają miejsce w codziennej działalności prawdziwego funduszu.
Szkolenie składa się z:
- części teoretycznej, czyli prezentacji poszczególnych stron interakcji w cyklu życia funduszu, charakterystyki poszczególnych ról,
- części praktycznej, podczas której uczestnicy korzystają̨ ze szczegółowych instrukcji, wcześniej przygotowanych dokumentów , tablic z kontami księgowymi, formularzami do wypełnienia. Ćwiczenie to pozwoli dostrzec i zrozumieć́ kluczowe działania poszczególnych stron interakcji począwszy od momentu inwestycji w fundusz przez inwestora do ostatecznego punktu, którym jest wykreowanie ceny jednostki uczestnictwa funduszu.
Wydarzenie na naszym facebooku
Korzyści z udziału - to będzie cenne doświadczenie jeżeli interesuje Cię̨ świat funduszy inwestycyjnych lub rozważasz karierę̨ w State Street Bank:
Celem warsztatów jest umożliwienie praktycznego zrozumienia charakteru usług, jakie świadczone są dla funduszu, poprzez odtwarzanie ich w praktyce. Warsztaty są również̇ świetną metodą nauki pracy zespołowej.

Lista już zamknięta na warsztaty ze State Street Bank ;) dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia 20 kwietnia!
Osoby, które nie zdążyły się zapisać zapraszamy na nasz fanpage oraz na naszą stronę - wkrótce więcej informacji o kolejnych warsztatach!

Warsztaty organizowane w ramach XXIII Konferencji Naukowej.
Więcej o konferencji --> TUTAJ